Hädas kiirlaenudega?

Kas see mõjutab minu võimalusi saada krediiti?
Kui oled jätnud oma laenu tasumata, võidakse teha Sinu võlgnevuse kohta märge maksehäireregistrisse. Niikaua, kui oled oma võlgnevustega üleval maksehäire andmebaasides võivad firmad keelduda Sulle krediidi andmisest või tingimused krediidi saamiseks võivad olla Sulle jäigemad.
Kas võin koostada maksegraafiku?
Kui Sa võlgnevust korraga maksta ei saa, võimaldatakse Sul võlgnevus tasuda osadena. Ära viivita tasumisega asjata, sest tasumata põhiosalt arvutatakse viivist, mis võib kiirlaenude puhul olla tavapärasest kõrgem. Kui Sinu võlaga tegeleb inkassofirma, pöördu kohe maksegraafiku sõlmimiseks sinna. Kui jätad laenu maksmata ja ei võta ühendust, võib Sinu võlgnevus suureneda lepingust tulenevate trahvide võrra. Kui Sinu võlaga tegeleb Lindorff, siis helista Lindorffi klienditeenindusse numbrile 61 18 030, saada meile sõnum Facebooki või kiri aadressile vastus.ee@lindorff.com. Maksegraafiku pikkusel piiranguid ei ole, samas mida kiiremini Sa oma võlgnevuse tasud, seda vähem Sa lõppkokkuvõttes maksad ja seda kiiremini puhastub Sinu krediidiajalugu.
Kas ma ei saa enam krediiti, kui laen või kiirlaen läheb sissenõudeks inkassofirmasse?
Lindorffi maksehäireregistrisse ilmub märge Sinu võlgnevuse kohta kohe, kui võlgnevus meile sissenõudmiseks edastatakse. Paralleelselt võib märge Sinu võlgnevuse kohta olla nähtav ka teistes maksehäireregistrites. Niikaua, kui Sinu võlgnevused on maksehäireregistris, võivad firmad keelduda Sulle krediidi andmisest või määrata krediidi saamiseks jäigemad tingimused.
Millal teeb inkassofirma märke maksehäire andmebaasidesse?

Lindorff-i maksehäireregistrisse ilmub märge Sinu võlgnevuse kohta kohe, kui võlgnevus meile sissenõudmiseks edastatakse. Paralleelselt võib märge Sinu võlgnevuse kohta olla nähtav ka teistes maksehäireregistrites. Niikaua, kui Sinu võlgnevused on maksehäireregistris, võivad firmad keelduda Sulle krediidi andmisest või määrata krediidi saamiseks jäigemad tingimused.

Enne võlgnevuse üleandmist inkassofirmale sissenõudmiseks, saadab laenu andnud firma sulle reeglina tasumist meeldetuletava kirja või sõnumi. Reageeri sellele kohe-võta ühendust kiirlaenu andnud firmaga ning sõlmi kokkuleppe laenu tasumiseks. Nii jääb sinu krediidiajalugu puhtaks ja Sinu laen ei suurene sissenõudmiskulude võrra.

Mul on mitmetelt firmadelt erinevaid kiirlaene. Kuidas asjad korda ajada?
Alusta tasumist kõige vanemast võlgnevusest. Kui Sul on palju laene, alusta tasumist laenudest, kus on kõige suurem intress. Vaata, et Sinu laenude põhiosa saaks kiiremas korras tasutud, tasutud laenu põhiosa peatab viivise arvutamise.