Järelmaks/krediitkaardimaksed tasumata?

Kas see mõjutab minu võimalusi saada krediiti?
Kui oled jätnud oma osamaksed tasumata, võidakse teha Sinu võlgnevuse kohta märge maksehäireregistrisse. Niikaua, kui Sinu võlgnevused on maksehäireregistris, võivad firmad keelduda Sulle krediidi andmisest või määrata krediidi saamiseks jäigemad tingimused.
Kas võin sõlmida maksegraafiku?
Kui Sa võlgnevust korraga maksta ei saa, võid võlgnevuse tasuda osadena. Kui Sinu võlaga tegeleb inkassofirma, pöördu maksegraafiku sõlmimiseks sinna. Kui Sinu võlaga tegeleb Lindorff, siis helista Lindorffi klienditeenindusse numbrile 61 18 030, saada meile sõnum Facebooki või kiri aadressile vastus.ee@lindorff.com. Maksegraafiku pikkusel väga rangeid piiranguid ei ole. Mida kiiremini oma võlgnevuse tasud, seda vähem lõppkokkuvõttes maksad.
Kas kaotan oma laenud või krediitkaardid, kui minu võlgnevuse kohta tehakse märge maksehäireregistrisse?
Reeglina ei avalda võlgnevuste kohta märke tegemine maksehäireregistrisse mõju Sinu olemasolevatele laenudele ja krediitkaartidele. Märge maksehäireregistris pigem raskendab saada uusi krediitkaarte ja laene.
Minu krediitkaart on blokeeritud, kas võin veel uue kaardi saada?
Sinu krediitkart blokeeriti ilmselt põhjusel, et jätsid arved õigeaegselt maksmata. Info Sinu negatiivse maksekäitumise kohta tehakse avalikuks ka maksehäireregistris ning see teeb raskeks uue krediitkaardi saamise teistest pankadest. Pärast võlgnevuse tasumist on võimalik taotlus esitada uue krediitkaardi saamiseks.