Maksegraafik

Kas võib kokku leppida pikema maksetähtaja? Ma soovin küll oma võlgnevuse tasuda, aga hetkel ei ole see võimalik.
Me hindame Sinu soovi oma võlgnevusest vabaneda. Kui Sinu võlgnevusega tegeleb Lindorff, võta kohe ühendust Lindorffi klienditeenindusega numbril 61 18 030. Vaatame üheskoos üle Sinu rahalised võimalused ja leiame sobivaima lahenduse.
Mul on mitmeid võlgnevusi, kas võin koostada neile ühise maksegraafiku?
Erinevate klientide nõudeid ei saa ühise graafiku alusel tasuda, kuid on võimalik koostada mitu maksegraafikut. Kui alustad samaaegselt kõigi oma võlgnevuste tasumist, maksad lõppkokkuvõttes vähem, kuna põhivõlgnevuse tasumisel peatub Sinu viivis.
Kas maksegraafiku koostamine on tasuline?
Maksegraafiku sõlmimine on reeglina tasuline. Lindorffis on maksegraafiku sõlmimisel maksegraafiku koostamise tasu ning igakuine maksegraafiku jälgimise tasu.
Kas mind võetakse maksehäireregistrist maha, kui koostan maksegraafiku?
Maksegraafiku sõlmimisega ei võeta Sinu võlgnevust maha maksehäireregistrist. Samas, mida kiiremini tasud oma võlgnevuse, seda kiiremini puhastub Sinu krediidiajalugu.
Kas võin leppida kokku uue maksegraafiku, kui ei suuda esimesest kinni pidada?
Kui Sa ei suuda maksegraafiku tähtaegadest kinni pidada, helista kohe inkassofirmasse ja lepi kokku uus tasumise aeg. Nii jääb Sinu maksegraafik kehtima ja seda ei tühistata. Kui maksegraafik tühistatakse on see Sulle lisakulu. Samuti väheneb tõenäosus uue just Sulle sobiva maksegraafiku koostamiseks ning maksegraafiku sõlmimine on kallim.
Kas inkassofirmaga kokku lepitud maksegraafiku osamaksed võib ette ära maksta? Kuidas mõjutab see sissenõudekulusid?
Mida kiiremini Sa oma võlgnevuse tasud, seda väiksemad on võlgnevusega kaasnevad kulud. Kui tasud maksegraafiku osamaksed ette ära, ei pea Sa reeglina tasuma osamaksete jälgimistasu. Kui soovid maksegraafiku osamaksed ette ära maksta, siis võta kindlasti ühendust inkassofirmaga, kus sõlmisid maksegraafiku. Inkassofirma teeb ümberarvestuse ning arvestab välja tasumisele kuuluva summa.
Mis juhtub, kui maksegraafiku osamakse jääb maksmata? Kas osamakse tähtaega võib veel edasi lükata või maksta sellest vaid osa?
Lindorffis tühistatakse maksegraafik, kui maksetähtpäevaks ei tasuta. Tõenäosus uue just Sulle sobiva maksegraafiku sõlmimise võimalusteks väheneb ning suurenevad maksegraafiku sõlmimise kulud. Kui Sa ei saa tähtajaks tasuda, võta kohe ühendust Lindorffiga telefonil 61 18 030. Maksegraafiku osamaksete tähtpäeva muutmine või maksegraafiku pikendamine võib olla tasuline.