Postimüügifirma/internetipoe arved tasumata

Kas see mõjutab minu võimalusi saada krediiti?
Kui oled jätnud järelmaksu osamaksed tasumata, tehakse Sinu võlgnevuse kohta märge maksehäireregistrisse. Niikaua, kui Sinu võlgnevused on maksehäireregistris, võivad firmad keelduda Sulle krediidi andmisest või määrata krediidi saamiseks jäigemad tingimused.
Kas võin koostada maksegraafiku?
Kui Sa võlgnevust korraga maksta ei saa, võimaldatakse Sinul võlgnevus tasuda osadena. Kui Sinu võlaga tegeleb inkassofirma, pöördu maksegraafiku sõlmimiseks sinna. Kui Sinu võlaga tegeleb Lindorff, siis helista Lindorffi klienditeenindusse numbrile 61 61 800, saada meile sõnum Facebooki või kiri aadressile vastus.ee@lindorff.com. Maksegraafiku pikkusel piiranguid ei ole, samas mida kiiremini Sa oma võlgnevuse tasud, seda vähem sa lõppkokkuvõttes maksad ja seda kiiremini puhastub Sinu krediidiajalugu.
Millal võin jälle osta?
Kui tasud oma võlgnevuse, tekib maksehäireregistrisse info Sinu võlgnevuse tasumise kohta. Võlgnevuse tasumine ei garanteeri seda, et muutud kohe krediidikõlblikuks. Info Sinu tasutud võlgnevuste kohta võib maksehäireregistris üleval olla kuni 3 aastat pärast võlgnevuste tasumist.